PRANE VILAVE GJERMANE
900€
< >
Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE Tirane
<
Vila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: PRANE VILAVE GJERMANE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA ‘FUHAT TOPTANI’

Vila me qira ndodhet ne nje zone rezidenciale, ku jane ndertuar kryesisht vetem vila dhe ndertesa te ulta, 200 metra larg Rruges se "Elbasanit", prane Vilave Gjermane, Qytetit “Studenti”, zone shume e qete dhe me shume gjelberim dhe me ajer te paster.

Vile trekateshe me qira, me siperfaqe ndertimi 200 m2 + toke 350 m2. Vila ofron kater dhoma gjumi, kater tualete, depo, ambjent gatimi i vecante, ambjent ndenjie, ambjent pritjeje, tre ballkone dhe verande te madhe.  Vila ofron dy vende parkimi ne oborr, kopesht te sistemuar me gjelberim dhe peme frutore, sistem ngrohje-ftohje me ajer te kondicionuar. Vila eshte e komplet e mobiluar, eshte e termoizoluar dhe shtruar me parket.

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
550m 2
DHOMA: 
4
BANJO TOTAL: 
4
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
PARKING POSHTË GODINE: 
2
BALLKON: 
3
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.