REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET
ÇMIMI: 
1 100€
Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Rezidenca Olive Grove ka nje vendodhje shumë të mire, përballë me kalanë e Petrelës, ofron drite gjithe diten duke marre parasysh orientimin nga jugu, dhe vetëm 1.8 KM nga TEG dhe 8 KM nga qendra e Tiranes. Panorama të lë pa fjalë, kodra të gjelbëruara, ajri i pastër, privatësia dhe qetësia që ofron zona.

Zona eshte lehtesisht e aksesueshme me autostraden Tirane – Elbasan dhe nga disa rruge te cilat jane te asfaltuara plotesisht dhe te ndricuara.

Rezidenca Olive Grove ofron infrastrukture moderne, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, sistem kamerash CCTV, sipërfaqe rekreative rreth 3,000 m2 ku do të përfshihet hapësire e gjelbëruar, kënd lodrash për fëmijë, një fushë sporti multifunksionale, bar/kafe, shërbime tregtare që do ti përshtaten kërkesave të banorëve, palestër, një minibus për lëvizjet drejt Tiranes, jetesë në komunitet etj.

Vila ofron cilësi të lartë ndërtimi si fasadë të ventiluar me kapotë, dritare alumin termik dopio xham, dritare me përmasa të mëdha xhami që ofrojnë ndricim natyral dhe pamje panoramike, dera e jashtme dru masiv, kopshti i gjelbëruar me një pemë ulliri dhe me tapet bari, rifinitura te brendshme cilesore, sistem ngrohje-ftohje, mobilim cilesor, me dollape incaso dhe mobilje banjo etj.

Vile me qira 2 kateshe me sipërfaqe ndertimi 132 m2 + 30 m2 verande + 18 m2 parkim + 80 m2 oborr. Vila ofron nje ambient ndenje te bollshme + ambient i kuzhines, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon dhe verande.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 100€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
132m 2
VERANDË: 
30m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
OBORR: 
80m 2
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATET E PRONES: 
2
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.