"ROLLING HILLS LUXURY" RESIDENCE
3 300€
< >
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE Tirane
<
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

VETEM 5 MIN NGA TEG, "TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL"

Rolling Hills Residence, vendi ideal per te jetuar ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Tiranes. Zona eshte e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shume afer me Tirana East Gate, Tirana International School dhe World Academy of Tirana.

Vila me qira me arkitektuar neoklasike franceze, ndodhet ne Rolling Hills Luxury Residence, rezidenca me cilesore dhe elitare ne zone, e cila ofron siguri 24 ore, fasada te medha xhami infrastrukture moderne, privatesi, gjelberim, ajer te paster, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet, Park Rekreativ 16,000 m2 etj.

Vile Rose luksoze per qira 2 Kateshe + Bodrum me sip. e ndertimit 294 m2 + truall 765 m2. Vila ofron nje ambient ndenje te bollshem, kuzhina e vecuar me dritare, ambient ngrenie, 3 dhoma gjumi, garderobe, studio-librari, 3 tualete lavanderi, dhome mekanike, verande + ballkone. Vila ofron kuzhinen e kompletuar, gjelberim, parkim per 2 makina, lartesi kati deri ne 3.5m, termoizolim, oxhak, sistem ngrohje-ftohje me chiller te markave te fundit. etj.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
294m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
3
KATET E PRONES: 
2
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
765m 2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.