"ROLLING HILLS LUXURY" RESIDENCE
3 500€
< >
Vila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE Tirane
<
Vila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

VETEM 5 MIN NGA TEG, "TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL"

Rolling Hills Residence, vendi ideal per te jetuar ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Tiranes. Zona eshte e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shume afer me Tirana East Gate, Tirana International School dhe World Academy of Tirana.

Vila Petit Bordeaux me arkitektuar neoklasike franceze, ndodhet ne Rolling Hills Luxury Residence, rezidenca me cilesore dhe elitare ne zone, e cila ofron siguri 24 ore, fasada te medha xhami infrastrukture moderne, privatesi, gjelberim, ajer te paster, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet, Park Rekreativ 16,000 m2 etj.

Vile me qira 3 kateshe me siperfaqe ndertimi 392 m2 dhe toke me siperafqe 644 m2.

Vila ofron 4 dhoma gjumi, garderobe, 6 Tualete, kuzhine e vecuar, ambient ngrenie i vecuar, dhome lojrash - fitness, depo, dhome pritje, Lavanderi, dhome teknike, verande + ballkone. Vila ofron ambiente rekreative, gjelberim, parkim per 2 makina, termoizolim, oxhak, sistem ngrohje-ftohje me chiller te markave te fundit.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
4+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
392m 2
DHOMA: 
4
BANJO TOTAL: 
4
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
2
OBORR: 
644m 2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.