"ROLLING HILLS LUXURY" RESIDENCE
5 250€
< >
Vila Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, TiraneVila Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, TiraneVila Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, TiraneVila Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, TiraneVila Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, TiraneVila Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, TiraneVila Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, TiraneVila Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, TiraneVila Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, TiraneVila Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, Tirane
<
Vila Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, TiraneVila Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, TiraneVila Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, TiraneVila Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, TiraneVila Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, TiraneVila Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, TiraneVila Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, TiraneVila Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, TiraneVila Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, TiraneVila Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

VETEM 5 MIN NGA TEG DHE "TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL"

Rolling Hills Residence, vendi ideal per te jetuar ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Tiranes. Zona eshte e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shume afer me Tirana East Gate, Tirana International School dhe World Academy of Tirana.

Vila Grapevine me arkitektuar neoklasike franceze, ndodhet ne Rolling Hills Residence, rezidenca me cilesore dhe elitare ne zone, e cila ofron siguri 24 ore, fasada te medha xhami infrastrukture moderne, privatesi, gjelberim, ajer te paster, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet, Park Rekreativ 16,000 m2 etj.

Vile me qira luksoze 2 Kateshe + Bodrum me sip. e ndertimit 651 m2 + oborr 1,310 m2. Vila ofron nje ambient ndenje te bollshem, kuzhina e vecuar, ambient ngrenie, 5 dhoma gjumi, garderobe, 7 tualete, dhome lojrash - fitness, depo, studio-librari, lavanderi, verande + ballkone. Vila ofron kuzhinen e kompletuar, gjelberim, parkim per 4 makina, lartesi kati deri ne 4 m, termoizolim, oxhak, sistem ngrohje-ftohje me chiller te markave te fundit. etj.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
651m 2
DHOMA: 
5
BANJO TOTAL: 
7
KATET E PRONES: 
3
Lartësia e katit: 
4.00m
MOBILUAR: 
Pjesërisht
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
4
OBORR: 
1 310m 2
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.