ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE
3 200€
< >
Vila Vilë Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE Tirane
<
Vila Vilë Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

VETEM 5 MIN NGA TEG, TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL

Vila Rose per qira me arkitektuar neoklasike franceze, ndodhet ne Rolling Hills Luxury Residence, rezidenca me cilesore dhe elitare ne zone, e cila ofron siguri 24 ore, fasada te medha xhami infrastrukture moderne, privatesi, gjelberim, ajer te paster, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet, Park Rekreativ 16,000 m2 etj.

Rolling Hills Residence, vendi ideal per te jetuar ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Tiranes. Zona eshte e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shume afer me Tirana East Gate, Tirana International School dhe World Academy of Tirana.

Vile luksoze per qira 2 Kateshe + Bodrum me sip. e ndertimit 294 m2 + truall 765 m2. Vila ofron nje ambient ndenje te bollshem, kuzhina e vecuar me dritare, ambient ngrenie, 3 dhoma gjumi, garderobe, studio-librari, 3 tualete, lavanderi, dhome mekanike, verande + ballkone. Vila ofron kuzhinen e kompletuar, bace të gjelberuar, parkim per 2 makina, termoizolim, oxhak, sistem ngrohje-ftohje me chiller te markave te fundit. etj.

Cmimi qirase perfshin dhe taksen.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
294m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
3
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
PARKING POSHTË GODINE: 
2
OBORR: 
765m 2
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.