RRUGA FUHAT TOPTANI PRANË VILAVE GJERMANE
1 300€
< >
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE Tirane
<
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË VILAVE GJERMANE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA ‘FUHAT TOPTANI’

Prona ndodhet ne nje ndertese te re, ne nje zone shume te qete rezidenciale, rrethuar nga bimesi dhe shume prane Parkut te Liqenit Artificial. 

Kat vile me qira me siperfaqe 180 m2, kati i katert,i sapo perfunduar, i pa mobiluar. Me sistem kondicionimi qendror, oxhak, dhe izolim termik pergjate gjithe objektit. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo me ajrim natyral, njera me vaske, korridor dhe ballkon me pamje shume te bukur. Dritare dopio xham dhe grila, shtruar me parket.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
180m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
4
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
E re
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.