SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT
ÇMIMI: 
1 500€
Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane Vila Vilë Me Qira - Adresa: SAUK, PRANË PARKUT TË LIQENIT Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Vile private me qera e cila ndodhet në fshatin Sauk, 2 KM nga qendra e Tiranës, në një zonë shumë të qetë dhe të gjelbëruar, pranë Parkut të Liqenit me rruge të rregullta lidhëse me zonat e tjera përreth dhe të qytetit.

Vendndodhja e tij ofron qetësi, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër dhe një panoramë shumë të bukur të zonës. Ka punime shume te mira, izolim termik, kopsht të gjelbëruar dhe të rregulluar shumë bukur përreth tërë vilës dhe dalje direkt në rrugën kryesore.

Vile 3 kateshe me qera, me siperfaqe ndertimi 210 m2 + truall 1500 m2 dhe me orientimin shumë të mirë dhe pamje të bukur të zonës. Vila ofron ambientin e ndenjës, kuzhinë të vecantë, katër dhoma gjumi, tre veranda dhe pesë tualete. Vila është komplet e mobiluar, me sistem kondicionimi ngrohje – ftohje dhe një sobe druri funksionale.

Vila ofron mundësi parkimi per tre makina.

Cmimi është bruto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 500€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
210m 2
BALLKON: 
3
BANJO TOTAL: 
5
DHOMA: 
4
OBORR: 
1 500m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
3
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.