"SUNRISE" RESIDENCE
2 500€
< >
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE Tirane
<
Vila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE TiraneVila 3+1 Me Qira - Adresa: SUNRISE RESIDENCE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

VETEM 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES.

Sunrise Residence ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Tiranes ne mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesise qe ofron zona. Zona eshte e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, vetem 200 m nga Tirana East Gate, Tirana International School dhe World Academy of Tirana.

Vila me qira ndodhet ne Sunrise Residence, i cili ofron siguri 24 ore, sherbime, infrastrukture moderne, privatesi, gjelberim, ajer te paster, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet, etj.

Vile 2 kateshe  me qira ,me bodrum + papafingo, pjeserisht e mobiluar, me siperfaqe ndertimi 310 m2 + 122 m2 verande + toke 250 m2 te gjelberuar. Vila me arkitekture moderne ofron keto ambiente. Bodrumi ofron parkim per 2 makina, dhome teknike, lavanderi. Kati perdhe ofron ambientin e ndenjes, ambienti I kuzhines i mobiluar + ngrenie dhe tualet. Kati pare ofron 3 dhoma gjumi, garderobe, 2 tualete dhe ballkon. Papafingo ofron studio dhe veranda.

Vila ofron parkim per 2 makina, rifinitura cilesore, parcela e sistemuar me gjelberim, termoizolim, oxhak, dhe sistem ngrohje-ftohje shume cilesore.

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
310m 2
VERANDË: 
122.00m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
3
KATET E PRONES: 
3
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
250m 2
BALLKON: 
3
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.