“SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG
2 000€
< >
Vila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG Tirane
<
Vila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG TiraneVila Vilë Me Qira - Adresa: “SUNRISE RESIDENCE” VETEM 200 M NGA TEG Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

9 KM NGA QENDRA E TIRANES

Vila ndodhet në “Sunrise Residence”, e cila ofron 24 orë siguri, shërbime, infrastrukturë moderne, privatesi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet etj.

“Sunrise Residence” ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe më elitare të Tiranës në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë së zonës. Zona është zhvilluar me komplekse banimi vetëm 200 metra nga Tirana East Gate, Tirana International School dhe Akademia Botërore e Tiranës.

Vila ofron punime shumë cilësore, peisazh të bukur te zones me oborre të gjelbëruara, izolim termik, oxhak, sistem ngrohje/ftohje cilësor dhe panel diellor. E mobiluar me guzhinë dhe pajisje cilësore në ambientin e ndenjës dhe ambienteve të gjumit.

Vile me qira 3 kate + bodrum me siperfaqe ndertimi 340 m2 + 80 m2 verande + 220 m2 truall, me orientimin lindje-perëndim. Vila me arkitekturë moderne ofron këto ambiente: ambientin e ndenjës, kuzhinën + ambientin e ngrënies, katër dhoma gjumi, dy ballkone, katër tualete, veranden dhe bodrumin i cili ofron 2-3 vende parkimi.  

Cmimi është bruto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
420m 2
VERANDË: 
80.00m 2
DHOMA: 
4
BANJO TOTAL: 
4
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
3
VITI I NDËRTIMIT: 
2017
OBORR: 
220m 2
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.