TEK KODRAT E LIQENIT
3 300€
< >
Vila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT Tirane
<
Vila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT TiraneVila 4+1 Me Qira - Adresa:  TEK KODRAT E LIQENIT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

NE SAUK

Ne nje zone eskluzive banimi, vetem 3 km nga qendra e Tiranes, 5 minuta nga Liqeni, nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Tiranes, vendi ideal per te jetuar, me ajer te paster dhe shume te qete, e cila eshte e zhvilluar vetem me vila banimi private.

Vile individuale me qira, me arkitekture moderne dhe funksionale, ndodhet ne nje faqe kodre, buze nje rruge panoramike, rrethuar me kangjella dhe nga gjelberimi, larg nga vilat e tjera, privatesi, gjelberim, ajer te paster, qetesi dhe me nje pamje shume te bukur te Liqenit te Tiranes dhe Parkut te tij.

Vile luksoze me qira, 3 Kateshe + papafingo + bodrum, me siperfaqe ndertimi  650 m2 + oborr 520 m2. Vila ofron dy ambiente ndenjie te bollshem, njeri me oxhak funksional, dy ambjente gatimi dhe ngrenie, kater dhoma gjumi, studio, kater banja, lavanderi, depo, dhome teknike, verande dhe kater ballkone. Oborri shtrihet para dhe mbrapa viles, eshte i gjelberuar komplet me peme te ndryshme, shtuar me gure dekorative dhe ka mundesi parkimi per dy makina.

Vila eshte komplet e mobiluar me mobilje shume cilesore, ka izolim termik dhe akustik, nje pjese eshte e shtuar me parket druri, ka oxhak dhe sistem ngrohje dhe kondicioner ne cdo dhome si dhe sistem ruajtje 24ore me kamera, gjenerator etj.

Cmimi eshte bruto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
4+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
650m 2
DHOMA: 
4
BANJO TOTAL: 
4
KATET E PRONES: 
4
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
4
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.