5 MIN NGA TEG
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: 5 MIN NGA TEG Tirane
Përshkrimi i pronës: 

MJULL – BATHORE

Vilë super luksoze në shitje 4 dhoma gjumi 6 banjo, në një nga vendbanimet më të preferuara dhe elitare të Tiranës e cila karakterizohet nga komplekse rezidenciale vilash, larg zhurmës dhe kaosit urban, në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë që ofron zona për një jetesë të qetë dhe komode. Fare pranë qendrës tregtare Tirana East Gate, me akses te lehte dhe te shpejte ne autostraden Tirane-Elbasan dhe vetem 10 minuta nga qendra e Tiranës.

AVANTAZHET E PRONES

* Vila është unike luksoze me punime super cilësore e investuar ne detaje

* Me ashensor Shindler

* Pishine me dimensionet: 9:50-4:50-1.60

* Panele diellore Fotovoltaike + panel elektrik dhe rrufeprites

* Lartësi kati me fasada të termoizoluara dhe ndarja e mureve me gips

* Sistem ngrohje-ftohje tavanor me chiller

* Sistem ngrohje nga dyshemeja me uje

* Tualetet me ngrohje nga dyshemeja lavamane te oersonalizuar Corian

* E shtruar me parket lisi shumë cilësor italian

* Dritaret panoramike dopio ze dhe termoizolues te markes zviceriane Vikona

* Muret e veshura me dru cilesor Boiserie

* Dyert e brendshme dru dhe jane tavan-dysheme

* Ndricim tavanor me LED

* Izolim akustik i gjithe viles

* Depozite me 8000 litra uje, sistem vaditjeje, oborr te sistemuar shume mire me gjelberim.

* Mobilim i personalizuar me stil bashkekohor, kuzhina me mermer, pajisje elektro - shtepiake  Miele etj.

Vilë në shitje 2 katshe plus 1 kat bodrum me siperfaqe totale ndertimi 510.4 m2 + 850 m2 trualll. Kati nentoke organizohet nga ambient ndenje + palester, sauna, 2 depo, dhome teknike, lavanderi dhe tualeti. Garazh 4 makina.

Kati perdhe organizohet nga salloni i madh, kuzhine e vecuar, ambient ngrenie, studio, tualeti, dhome matrimoniale + tualeti.

Kati i pare organizohet nga dhome matrimoniale + tualet + garderobe, 2 dhoma gjumi te tjera + tualetet perkatese dhe 3 ballkone.

PER ME SHUME KONTAKTONI: +355 69 605 4036

Video: 
Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
510m 2
BALLKON: 
3
BANJO TOTAL: 
5
DHOMA: 
4
OBORR: 
850m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
Pishinë: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
Oxhak
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
4
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.