800M NGA TREGU ELEKTRIK
240 000€
< >
Vila 4+1 Në Shitje - Adresa: 800M NGA TREGU ELEKTRIK TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: 800M NGA TREGU ELEKTRIK TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: 800M NGA TREGU ELEKTRIK TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: 800M NGA TREGU ELEKTRIK TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: 800M NGA TREGU ELEKTRIK TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: 800M NGA TREGU ELEKTRIK TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: 800M NGA TREGU ELEKTRIK TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: 800M NGA TREGU ELEKTRIK Tirane
<
Vila 4+1 Në Shitje - Adresa: 800M NGA TREGU ELEKTRIK TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: 800M NGA TREGU ELEKTRIK TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: 800M NGA TREGU ELEKTRIK TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: 800M NGA TREGU ELEKTRIK TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: 800M NGA TREGU ELEKTRIK TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: 800M NGA TREGU ELEKTRIK TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: 800M NGA TREGU ELEKTRIK TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: 800M NGA TREGU ELEKTRIK Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA "MIHAL GRAMENO"

Vila ndodhet ndodhet ne nje zone te zhvilluar me vila, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare afer me qendren e Tiranes

Vila ofron hyrje te vecanta per secilin kat, parkim per 2 makina, rifinitura cilesore, parcela e sistemuar me gjelberim, termoizolim dhe sistem ngrohje-ftohje me chiller.

Shitet vile 2 Kateshe me sip. ndertimi 300 m2 + toke 413 m2 te gjelberuar. Kati perdhe ofron ambientin e ndenjes, kuzhina, 3 dhome gjumi dhe 2 tualete. Kati dyte ofron ambientin e ndenjes, ambient kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ofrohen dhe 2 bodrume. 

Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
4+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
300m 2
DHOMA: 
5
BANJO TOTAL: 
4
KATET E PRONES: 
2
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
413m 2
X

Kontakto Agjentin