“GREEN VALLEY” REZIDENCE, PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL
511 000€
< >
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: “GREEN VALLEY” REZIDENCE, PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: “GREEN VALLEY” REZIDENCE, PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: “GREEN VALLEY” REZIDENCE, PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: “GREEN VALLEY” REZIDENCE, PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: “GREEN VALLEY” REZIDENCE, PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: “GREEN VALLEY” REZIDENCE, PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
<
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: “GREEN VALLEY” REZIDENCE, PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: “GREEN VALLEY” REZIDENCE, PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: “GREEN VALLEY” REZIDENCE, PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: “GREEN VALLEY” REZIDENCE, PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: “GREEN VALLEY” REZIDENCE, PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: “GREEN VALLEY” REZIDENCE, PËRBALLË LIQENIT ARTIFICIAL Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

“Green Valley”, është një nga rezidencat e banimit më të reja eskluzive e cila do të ofrojë vila apartamente premium, ambiente shërbimi, kënde rekreative për fëmijēt dhe oborre të gjelbëruara pozicionohet në zonën më të bukur të Tiranës, përbri Parkut të Madh të Liqenit. Ka akses të menjëhershëm tek parku i madh i liqenit, unazen e madhe dhe me një distancë të shkurtër nga pikat kryesore të qytetit. Projekti spikat me vendodhjen e tij unike gjë e cila të jep mundësinë të jetosh jashtë qytetit por dhe pranë tij njëkohësisht.

“Green Valley” është e konceptuar me nderthurjen e jetesës pranë qytetit dhe fare pranë gjelbërimit dhe natyrës duke ju garantuar dritë natyrale gjatë gjithë kohës dhe pamje të plotë mbi parkun e liqenit, ullishtet dhe kodrat përreth. 

Rezidenca “Green Valley” do të ofrojë punime shumë cilësore ku projektet e vilave dhe te apartamenteve te mirëprojektuara do te lejojnë depërtimin e dritës natyrale dhe të shikimit te lire. Treguesit e projektit janë më të ulëtit e lejuar brenda qytetit me intensitet ndertimi vetem 0.5 dhe koeficenti i shfrytezimit të truallit është 20 %. Cilësia absolute e ndërtimit dhe standarti i çertifikuar i materialeve të përdorura, teknologjia me qasje të fortë ekologjike i cili do të garantojë termo-izolim, zë-izolim të plotë si dhe sistem ekologjik, ngrohje-ftohje të ajrit dhe të ujit, oborre private të mëdha për vilat dhe apartamentet në katin përdhe, mirëmbajtje dhe siguri maksimale 24 orë, gjelbërim, parkim i garantuar, privatësi, qetësi dhe komunitet i përzgjedhur.

Vilë e bashkangjitur në shitje 2 katëshe + bodrum me sipërfaqe ndërtimi 275.5 m2 + oborr 458.8 m2. Me hapësira të bollshme kjo vilë ofron në katin përdhe ambient ndenje, guzhinë të vecuar, ambient ngrënie një tualet dhe gazebo. Kati i parë ofron 3 dhoma gjumi, ku secila prej tyre ka tualetin përkatës dhe dy ambiente për garderobë. Kati – 1 ka ndricim dhe ajrim natyral dhe ofron ambient për depo, lavanderi etj. Ofron 2 vende parkimi të mbuluara.

Parashikuar të mbaroje brenda vitit 2023.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
276m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
4
KATET E PRONES: 
2
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2023
OBORR: 
459m 2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.