“LAKE SHORE” RESIDENCES, LIQENI I FARKES
ÇMIMI: 
698 000€
Objekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: “LAKE SHORE” RESIDENCES, LIQENI I FARKES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: “LAKE SHORE” RESIDENCES, LIQENI I FARKES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: “LAKE SHORE” RESIDENCES, LIQENI I FARKES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: “LAKE SHORE” RESIDENCES, LIQENI I FARKES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: “LAKE SHORE” RESIDENCES, LIQENI I FARKES Tirane
Objekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: “LAKE SHORE” RESIDENCES, LIQENI I FARKES Tirane
Objekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: “LAKE SHORE” RESIDENCES, LIQENI I FARKES Tirane
Objekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: “LAKE SHORE” RESIDENCES, LIQENI I FARKES Tirane
Objekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: “LAKE SHORE” RESIDENCES, LIQENI I FARKES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: “LAKE SHORE” RESIDENCES, LIQENI I FARKES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: “LAKE SHORE” RESIDENCES, LIQENI I FARKES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: “LAKE SHORE” RESIDENCES, LIQENI I FARKES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: “LAKE SHORE” RESIDENCES, LIQENI I FARKES Tirane Objekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: “LAKE SHORE” RESIDENCES, LIQENI I FARKES Tirane Objekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: “LAKE SHORE” RESIDENCES, LIQENI I FARKES Tirane Objekte të reja në ndërtim  Në Shitje - Adresa: “LAKE SHORE” RESIDENCES, LIQENI I FARKES Tirane
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “PANORAMA” E LIQENIT

“Lake Shore” Residences, nje rezidence e re me vila luksoze, me pamje shumë të bukur, e pozicionuar buzë Liqenit të Farkes. Ky kompleks shtrihet në një nga zonat më të lakmuara të kryeqytetit, larg zhurmave dhe smogut, e cila karakterizohet nga një arkitekturë unike në harmoni të plotë me natyren, në mes të gjelbërimit dhe ajrit të pastër. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, bar/restorante te njohura, me infrastrukturë të rregullt dhe lehtësisht e aksesueshme me Tiranen, Qendren Tregtare TEG etj.

Falë vendodhjes perfekte, kompleksi ju jep mundesinë të shijoni pamjet e peisazhit kodrinor rural, Liqenit te Farkes, malit të Dajtit dhe brezit të gjelbër të zones.

Rezidenca është projektuar me materiale ekologjike dhe arkitekturë moderne të nderthurur më së miri me relieving, peizashin natyror dhe me dritë natyrale gjatë gjithë ditës falë orientimit shumë të mirë. Do të ofrojë punime dhe rifinitura shumë cilësore, veshja e mureve me fasade grafiato me gur, vendosja e dritareve/vetratave në fasade, oxhak për cdo vile, sistem i grumbullimit/largimit të ujrave të shiut nga tarraca/ballkoni/veranda, nënshtresë betoni e armuar për pjesen e parkimit, gjelbërim dhe ndricim i parcelave, sistem vaditjeje, infrastrukturë e përbashkët e rezidencës dhe trotuare mes vilave të sistemuara, kangjella ndarëse midis parcelave dhe punime civile te pishinave. Banorët e rezidencës do të kenë mundësinë të shfrytëzojnë të gjithë rekreacionet që ofron ky park, duke filluar me sportet ujore, pistën e vrapimit prej 7 KM, pistën e çiklizmit prej 6.5 KM dhe një sipërfaqe të konsiderueshme për kënde lojrash, privatësi, siguri dhe administrim 24 orë, komunitet elitar etj.

Vile individuale në shitje 3 katshe me sipërfaqe ndertimi 342 m2 + 470.6 m2 oborr + 135.1 m2 ne te cilen perfshihen: pishina, parkingu dhe magazina. Vila eshte me pamje te bukur nga Liqeni i Farkes. Kati perdhe organizohet nga ambient ndenje + kuzhinë e vogël + ngrënie, dhomë gjumi, tualet me dritare, lavanderi, dhomë teknike. Kati i parë organizohet nga ambient ndenje, kuzhinë e vecuar + ngrënie, tualet me dritare + ambient dushi, depo dhe ballkoni. Kati i dytë perbehet nga dhomë matrimoniale + garderobë + tualet me dritare, 2 dhoma gjumi, tualet dite me dritare dhe ballkoni. Ka parkim per 2 makina dhe pishinen.

Parashikuar të mbarojë brenda vitit 2024

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
698 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
342m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
4
DHOMA: 
4
OBORR: 
471m 2
PAMJA: 
Shume e mirë
Pishinë: 
Po
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
2
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2024
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.