"LONG HILLS" REZIDENCE
ÇMIMI: 
749 000€
Vila Në Shitje - Adresa: "LONG HILLS" REZIDENCE Tirane
Vila Në Shitje - Adresa:
Vila Në Shitje - Adresa:
Vila Në Shitje - Adresa:
Vila Në Shitje - Adresa:
Vila Në Shitje - Adresa:
Vila Në Shitje - Adresa:
Vila Në Shitje - Adresa: "LONG HILLS" REZIDENCE Tirane Vila Në Shitje - Adresa: Vila Në Shitje - Adresa: Vila Në Shitje - Adresa: Vila Në Shitje - Adresa: Vila Në Shitje - Adresa: Vila Në Shitje - Adresa:
Përshkrimi i pronës: 

VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES

Vila ndodhet në Long Hills Residence, një nga komplekset më cilesore, i cili ofron siguri 24 orë, pishinë të përbashkët, bar, restorant, infrastrukture moderne, privatësi, gjelbërim, ajer te paster, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, etj.

Long Hills Residence ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranes në mes të gjelbërimit, ajrit te paster, qetesisë që ofron zona. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afer me Tirana International School dhe World Academy of Tirana.

Vila ofron punime shumë cilësore, oxhak, ndricim natyral, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje qendror, dyer dhe dritare nga më cilësoret, oborr të sistemuar shumë bukur dhe me gjelbërim, etj.

Vilë individuale në shitje 2 kateshe + bodrum me sipërfaqe totale ndertimi 310 m2 + 560 m2 oborr. Kati nëntokë ofron lavanderi, ambient ndenje, dhome lojrash, tualet dite dhe depo. Kati përdhe ofron ambient ndenje + ambient ngrënie, kuzhinë e vecuar, tualet dite dhe verande. Kati parë ofron dhomë matrimoniale + garderobë + tualet, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare dhe ballkoni. Parkim per 2 makina. Shitet bosh.

Me certifikatë pronësie.

Investim i garantuar, pasi është me qira 2,700 Euro/muaji/bruto gjer ne Mars 2024.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
749 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
310m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
4
DHOMA: 
3
OBORR: 
560m 2
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Jo
KONDICIONIMI: 
Falcoil
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
2
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.