“LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG
ÇMIMI: 
916 000€
Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane
Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane
Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane
Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane
Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane
Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane
Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane
Përshkrimi i pronës: 

5 MIN NGA TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL

Luminor Residence, nje rezidence e re me vila, me një vendodhje shumë të mirë, shtrihet në një terren mes ajrit të pastër, gjelbërimit brenda rezidences, pranë Qendres Tregtare TEG, afer me komplekse rezidenciale vilash si “Rolling Hills”, “Long Hills” Residence dhe vetem 8 KM nga qendra e Tiranës. Ka një panoramë shumë të bukur të zonës përreth e cila karakterizohet nga paracela të gjelbëruara, privatësi dhe qetësi të cilat e bëjnë një nga vendodhjet më të preferuara të kryeqytetit. Infrastruktura rrugore e zhvilluar bën të mundur që Luminor Residencë të jetë lehtësisht e aksesueshme me autostraden Tiranë-Elbasan e cila ndodhet pak metra larg ndërtimit të këtij projekti të ri rezidencial.

Residenca është projektuar me arkitekturë moderne dhe ka dritë natyrale gjatë gjithë ditës falë orientimit shumë të mirë. Do të ofrojë punime shumë cilësore, fasadë të ventiluar, ndarjet e brendshme me gips/lesh guri, lartësi e katit 0 do të jetë 340 cm i përfunduar, kati -1 do me material beton “faccia a vista” ose stil industrial, parketi druri me cmim 50 euro/m2, sistemi i dritave “smart home” etj. Vilat kanë të përfshirë ashensorin dhe një pishinë me sipërfaqe mesatarisht me sipërfaqe 24 m2.

Vile individuale në shitje, 3 kateshe + bodrum me sipërfaqe ndertimi 379 m2 + 63.37 m2 verandë + 442 m2 oborr + 24 m2 pishinë. Kati nëntokë organizohet nga 1 ambient për lavanderi, ambient teknik, depo, ambient palestre, tualet dhe verandë. Kati përdhe përbëhet nga ambient ndenje, kuzhine pak e vecuar, ambient ngrënie, tualet dhe verandë. Kati i parë organizohet nga 3 dhoma gjumi secila me tualetin përkatës brenda, depo. Kati i dytë organizohet nga dhomë matrimoniale + garderobë + tualet dhe veranda. Parkim për 2 makina.

Projekti është parashikuar të mbarojë në Dhjetor 2023

Video: 
Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
916 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJE NETO: 
379m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
442m 2
VERANDË: 
63m 2
BANJO TOTAL: 
6
DHOMA: 
4
OBORR: 
442m 2
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
Pishinë: 
Po
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
2
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2023
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.