“LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG
ÇMIMI: 
651 000€
Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane
Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane
Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane
Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane
Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane
Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane
Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane Objekte të reja në ndërtim Objekte të reja në ndërtim Në Shitje - Adresa: “LUMINOR RESIDENCE”, PRANE TEG Tirane
Përshkrimi i pronës: 

5 MIN NGA TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL

Luminor Residence, nje rezidence e re me vila, me një vendodhje shumë të mirë, shtrihet në një terren mes ajrit të pastër, gjelbërimit brenda rezidences, pranë Qendres Tregtare TEG, afer me komplekse rezidenciale vilash si “Rolling Hills”, “Long Hills” Residence dhe vetem 8 KM nga qendra e Tiranës. Ka një panoramë shumë të bukur të zonës përreth e cila karakterizohet nga paracela të gjelbëruara, privatësi dhe qetësi të cilat e bëjnë një nga vendodhjet më të preferuara të kryeqytetit. Infrastruktura rrugore e zhvilluar bën të mundur që Luminor Residencë të jetë lehtësisht e aksesueshme me autostraden Tiranë-Elbasan e cila ndodhet pak metra larg ndërtimit të këtij projekti të ri rezidencial.

Residenca është projektuar me arkitekturë moderne dhe ka dritë natyrale gjatë gjithë ditës falë orientimit shumë të mirë. Do të ofrojë punime shumë cilësore, fasadë të ventiluar, ndarjet e brendshme me gips/lesh guri, lartësi e katit 0 do të jetë 340 cm i përfunduar, kati -1 do me material beton “faccia a vista” ose stil industrial, parketi druri me cmim 50 euro/m2, sistemi i dritave “smart home” etj. Vilat kanë të përfshirë ashensorin.

Vile e bashkangjitur në shitje 3 kateshe + bodrum me sipërfaqe ndertimi 312 m2 + 47 m2 verandë + 323 m2 oborr. Kati nëntokë organizohet nga ambient ndenje, lavanderi, ambient teknik, depo, ambient palestre, tualet dhe kantine. Kati përdhe organizohet nga ambient ndenje, kuzhinë + ambient ngrënie dhe tualeti. Kati i parë organizohet nga 2 dhoma gjumi, secila me tualet përkatës brenda dhe depo. Kati i dytë organizohet nga dhomë matrimoniale + garderobë + tualet brenda dhe veranda.

Parkim për 2 makina.

Projekti është parashikuar të mbarojë në Dhjetor 2023

Video: 
Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
651 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJE NETO: 
312m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
359m 2
VERANDË: 
47m 2
BANJO TOTAL: 
5
DHOMA: 
3
OBORR: 
323m 2
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
2
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2023
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.