MBRAPA SHKOLLES SE KUQE
150 000€
< >
Vila 2+1 Në Shitje - Adresa: MBRAPA SHKOLLES SE KUQE Vila 2+1 Në Shitje - Adresa: MBRAPA SHKOLLES SE KUQE
<
Vila 2+1 Në Shitje - Adresa: MBRAPA SHKOLLES SE KUQE Vila 2+1 Në Shitje - Adresa: MBRAPA SHKOLLES SE KUQE
>
Përshkrimi i pronës: 

 RRUGA "THANAS ZIKO"

Shtepija ndodhet ndodhet ne nje zone shume te qete, buze rruges kryesore, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare, afer me qendren e Tiranes dhe me zonen e rinovuar te Pazarit te ri.

Shitet shtepi tradicionale me oborr, njekateshe me sip. ndertimi 80 m2 + toke 160 m2 te gjelberuar. Shtepia ofron ambientin e ndenjes, kuzhina, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Oborri rrethon te gjithe shtepine, eshte i rregulluar dhe i sistemuar dhe i rrethuar i gjithi me mur tulle.

Shtepija eshte e rrethuar nga ndertesa te ulta dy-tre kateshe te distancuara.

Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
80m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
1
KATET E PRONES: 
1
MOBILUAR: 
Jo
PRONA: 
Ekzistuese
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
160m 2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.