MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG
1 000 000€
< >
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG Tirane
<
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Ne nje nga zonat me te preferuara, elitare te Tiranes, te zhvilluara me komplekse rezidenciale vilash, ne mes te gjelberimit, ajrit te paster dhe qetesise qe ofron zona.

Vila ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore, e cila ofron siguri 24 ore, infrastructure, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet.

Shitet vile 3 Kateshe + Bodrumi + Nencati me sip. ndertimi 800 m2 + toke 750 m2 + 200 m2 siperfaqe e perbashket. Vila ofron 5 dhoma gjumi, 4 Tualete, garderobe, ambient ndenje, kuzhine e vecante, ambient ngrenie i vecante, ambient pritje, dhome puroje, dhome lorjash, dhome fitness, dhome teknike, Lavanderi, dhome sherbimi, verande + ballkone.  Vila ofron 2 parkime ne bodrum, ashensor, pishine, xhakuzi, parcela e sistemuar me gjelberim, termoizolim, oxhak, sistem alarmi, sistem audio, sistem kamerash, panele diellore per ujin sanitar, gjenerator per energjine, sistem ngrohje-ftohje me chiller + oxhak. Cmimi me gjithe mobilimin luksoz + rifinitura shume cilesore. Me certifikate pronesie.

Jepet dhe me qira: Cmimi qirase 5,000 Euro/muaj.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJE NETO: 
800m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
1 000m 2
DHOMA: 
5
BANJO TOTAL: 
4
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2016
OBORR: 
750m 2
BALLKON: 
3
Pishinë: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.