MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG
900 000€
< >
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG Tirane
<
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, 5 MIN NGA TEG Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Në një nga vendbanimet më të preferuara dhe elitare të Tiranës e cila  karakterizohet nga komplekse rezidenciale vilash, larg zhurmës dhe kaosit urban, në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë që ofron zona. Fare pranë qendrës tregtare Tirana East Gate dhe vetem 15 minuta nga qendra e Tiranës.

Vila në shitje është në përfundim të punimeve dhe do të ofrojë cilësi shumë të mirë ndërtimi, arkitekturë të vecantë, lartësi kati, termoizolim, instalime elektrike cilësore, sistem ngrohje-ftohje, parket druri shumë cilësor në disa prej ambienteve, dyer prej druri, tualetet të shtruara me mermer dhe të pajisura me hidrosanitare nga më të mirat, ndriçim e gipse shumë cilësore dhe mur rrethues prej guri.

Vilë në shitje 2 katëshe + 1 kat bodrum, me sipërfaqe ndërtimi totale 500 m2 + 1200 m2 oborr te gjelberuar me orientimin jug-lindje-veri-perendim dhe me pamje shumë të mirë të zonës. Në katin përdhe vila organizohet nga një ambient ndenjeje, ambient gatimi+ngrënie bashkë, 1 tualet dhe 2 ballkone. Kati parë organizohet nga 4 dhoma gjumi, dhome garderobë, 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verandë. Bodrumi ka një dhomë teknike, lavanderi dhe 1 tualet. Oborri i vilës do të ofrojë pishinë, gjelbërim te sistemuar dhe parkim.

Me çertifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
500m 2
DHOMA: 
4
BANJO TOTAL: 
4
KATET E PRONES: 
3
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2020
OBORR: 
1 200m 2
BALLKON: 
4
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.