MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG
ÇMIMI: 
600 000€
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: MJULL – BATHORE, VETËM 5 MIN NGA TEG Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Vila në shitje ndodhet në një residence vilash, e cila ofron siguri 24 orë, cilësi ndertimi, infrastrukture moderne, privatësi, gjelbërim, ajër të paster, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet etj.

Vila ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranes, e cila është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afer me Tirana East Gate, Tirana International School dhe World Academy of Tirana.

Vila ofron rifinitura cilësore, lartësi kati, oxhak në përdorim, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje me chiller edhe ngrohja e ujit me Panele Diellore, mobilim cilësor etj

Vile në shitje 3 kateshe + nëncati me sipërfaqe ndertimi 404 m2 + 502 m2 oborr të gjelbëruar dhe të sistemuar, me orientimin lindje-jug-perendim. Ofron ambient ndenje, ambient gatimi + ngrënie vec, 4 dhoma gjumi, 4 tualete, ambient fitnesi, depo, lavanderi, verande + ballkone dhe parkim ne bodrum per 2 makina.

Vila shitet si investim me qira të garantuar 1800 Euro / muaji.

Me certifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
600 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
404m 2
BANJO TOTAL: 
4
DHOMA: 
4
OBORR: 
502m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
Falcoil
Oxhak
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
2
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.