NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES
ÇMIMI: 
1 000 000€
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË DAIAS, NË PERIFERI TË TIRANES Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Shitet vilë private, e cila ndodhet në fshatin Daias, 7 km nga qendra e Tiranes, në një zonë shumë të qetë dhe të gjelberuar, 3 km larg Tegut, me rruge të rregullta komunikimi me zona të tjera përqark dhe me qytetin. Ne kete zone ndodhen disa resorte dhe restorante turistike, si “Nano” Resort, “Turtle” Farm etj.

Vendodhja e saj ofron qetësinë, privatësinë, gjelbërimin, ajrin e pastër dhe një panoramë shumë të bukur të zonës. Ka punime shumë cilësore, e termoizoluar, sistem ngrohje ftohje me ajër të kondicionuar, kopësht të gjelbëruar dhe të sistemuar shumë bukur perreth gjithe viles, pishine moderne dhe dalje direkt në rrugën kryesore.

Vilë 3-katshe ne shitje, me sipërfaqe ndërtimi 410 m2 + tokë 1500 m2. Vila ofron dy sallone ndenjeje, kater dhoma gjumi, tre veranda, ambient gatimi te vecantë dhe pese tualete. Vila është e sapo mobiluar komplet me pajisje shumë cilësore italiane te sapo ardhura. Ka sistem ngrohje-ftohje qendror dhe oxhak fuksional.

Vila ofron mundësi parkimi të mbyllur për dy makina dhe disa të tjera në oborr.

Në oborr ka një pishine moderne sipas të gjitha parametrave higjenike.

Me çertifikate pronesie.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 000 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
410m 2
BALLKON: 
3
BANJO TOTAL: 
5
DHOMA: 
4
OBORR: 
1 500m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
Oxhak
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
2
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2015
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.