NË LUNDËR, PRANË TEG-ut
560 000€
< >
Vila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut Tirane
<
Vila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEG-ut Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Vila në shitje ndodhet ne njê residence vilash, e cila ofron siguri 24 ore, cilesi ndertimi, infrastrukture moderne, privatesi, gjelberim, ajer te paster, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet etj.

Vila në shitje ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Tiranes. Zona eshte e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shume afer me Tirana East Gate, Tirana International School dhe World Academy of Tirana. Vila ofron rifinitura cilesore, mobilim cilesor, lartesi, oxhak, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje etj.

Vile në shitje 3 kateshe me sipërfaqe ndertimi 318 m2 + 560 m2 oborr të gjelbëruar me orientim lindje-jug-perendim. Vila ofron ne katin perdhe nje ambient ndenje te bollshem, kuzhina dhe ambienti i ngrenies i vecuar me dritare, dhome gjumi dhe tualet. Kati i pare ofron nje dhome gjumi, garderobe, tualet, lavanderi dhe dhoma matrimoniale me tualet dhe garderobe. Kati i dyte ofron nje ambient ndenje, dhome gjumi, tualet dhe nje verande te bollshme. Vila ofron dhe parkim per 4 makina. Cmimi me gjithe mobilimin. Me certificate pronësie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
4+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
318m 2
DHOMA: 
4
BANJO TOTAL: 
4
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PARKING POSHTË GODINE: 
4
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
560m 2
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.