NË LUNDËR, PRANË TEGUT
390 000€
< >
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT Tirane
<
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË LUNDËR, PRANË TEGUT Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Vila në shitje ndodhet në një residence vilash, e cila ofron siguri 24 orë, cilësi ndërtimi, infrastrukturë moderne, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet etj.

Vila në shitje ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranës. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afër me Tirana East Gate, Tirana International School dhe World Academy of Tirana. Vila ofron rifinitura cilësore, mobilim cilësor, lartësi, oxhak, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje etj.

Vilë në shitje 3 katëshe me sipërfaqe ndërtimi 190 m2 + 218 m2 oborr të gjelbëruar me orientim lindje-jug-perëndim. Vila ofron në katin përdhe një ambient ndenje të bollshëm modern të  pajisur dhe me oxhak funksional, kuzhina me të gjitha pajisjet shume cilësore nga kompania Miele, ambienti i ngrenies dhe një tualet. Kati i parë ofron një dhomë gjumi, garderobe, tualet, lavanderi dhe dhoma matrimoniale me tualet, dy ballkone dhe garderobë. Kati i dytë ofron një dhomë gjumi, tualet dhe një verandë të bollshme. Oborri është i gjelbëruar komplet me shumë shije, ka një verandë e cila është e rrethuar me vetrate xhami e cilat hapet dhe mbyllet në varësi të stinës. Vila është e shtruar me parket cilësor druri, sistem ngrohje-ftohje DAIKIN, panele diellore, dritare cilësore dhe ofron dhe parkim për 2 makina. Cmimi është me gjithë mobilimin shumë modern dhe mjaft cilësor.

Me certificate pronësie.

Vila aktualisht është dhene me qira. Blerësi do të marrë përsipër dhe vazhdojë Kontraten  e Qirase deri ne perfundim te saj në Shtator 2022

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
190m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
4
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
218m 2
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.