NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG
485 000€
< >
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER,NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER,NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER,NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER,NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER,NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER,NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER,NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER,NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER,NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG Tirane
<
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER,NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER,NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER,NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER,NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER,NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER,NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER,NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER,NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER,NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

PRANE TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL

Ne nje zone shume te kerkuar dhe te zhvilluar elitare me komplekse rezidenciale vilash.

Vila ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore ne zone, e cila ofron siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, pishine vetem per banoret, fitness, gjenerator per te gjithe kompleksin, jetese ne komunitet.

Shitet vile 2 kateshe + nencati me sip ndertimi 238 m2 + oborr 335 m2 i sistemuar dhe gjelberuar. Vila ofron cilesi te larte ndertimi, kuzhina vec, 3 dhoma gjumi, 4 tualete, Librari, lavanderi, verande + ballkone.  Vila eshte shume funksionale edhe ofron parkim te mbuluara per 2 makina, termoizolim, oxhak, sistem ngrohje-ftohje me fancoil. Cmimi perfshin dhe gjithe mobilimin teper cilesore. Me certifikate pronesie

Vila shitet si investim me qira te garantuar 2,700 Dollar/muaj /neto deri ne Shtator 2022.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
238m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
4
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
335m 2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.