NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG
ÇMIMI: 
632 000€
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Shitet vile luksoze, pjese e nje rezidence te re banimi e cila ka një arkitekturë moderne dhe ndodhet ne një nga zonat më cilësore, elitare dhe të preferuar të periferise se Tiranës. Rezidenca e pozicionuar në një kodrinë të gjelbëruar, ofron stilin e jeteses elegante, pranë kryeqytetit, por larg zhurmës dhe kaosit urban. Rezidenca është një projekt i ri rezidencial me 13 vila individuate dhe 4 te bashkagjitura, i projektuar ne 6100 m2 truall.

Zona ofron siguri 24 orë, infrastrukturë moderne, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetese komode në komunitet, park rekreativ etj Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afër me Tirana East Gate, Tirana International School, World Academy of Tirana dhe vetëm 7.5 km nga qendra e Tiranës.

Vila ka shumë ndriçim natyral dhe ju jep mundësinë që të shijoni pamjet e mrekullueshme të gjelbërimit perreth dhe oborrit qe e rrethon. Ofron punime shumë cilesore, lartësi të kateve 3.2 M, oxhak funksional, oborr të sistemuar shumë bukur me hapësirë për të bërë dhe pishinë. Te gjitha punimet e rifinitures, si hidroizolimi, termoizolimi, fasadat, sistemi elektrik, hidraulik do te kryhet me materiale te certifikuara nga me te mirat ne treg. Konstrusioni ka parametrat e Eurokodit me beton te markave shume te larta.

Vile e individuale 2 kateshe + nje kat bodrum ne shitje me siperfaqe totale ndertimi me siperfaqe 323.90 m2+siperfaqe parcele 342.9 m2. Kati nentoke ka drite dhe ajrosje natyrale dhe eshte i banushem. Perbehet nga ambient teknik, depo, banjo, lavanteri, ambient ndenje/palestre. Kati perdhe perbehet nga korridori, nje banjo, studio, ambient ndenje, kuzhine + ambient ngrenie. Kati i pare perbehet nga 2 dhoma gjumi, ballkon, banjo ne korridor, dhome matrimoniale + garderobe + banjo brenda ne dhome.

Mundesi parkimi te jashtem per 2 makina.

Parashikohet te mbaroje ne fund te vitit 2024

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
632 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
324m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
4
DHOMA: 
3
OBORR: 
343m 2
PAMJA: 
Shume e mirë
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
2
PRONA: 
E re
VITI I NDËRTIMIT: 
2024
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.