NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG
300 000€
< >
Vila 4+1 Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane
<
Vila 4+1 Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: NE LUNDER, VETEM 5 MIN NGA TEG Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zona ku ndodhet vila eshte nje nga me te preferuarat dhe me elitare te Tiranes, e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, ne mes te gjelberimit, ajrit te paster dhe qetesise.

Vila ndodhet ne nje grup prej 3 vilash bashkangjitur dhe nje individuale. Ofron privatesi dhe gjelberim. Vila eshte e organizuar mire funksionalisht dhe me rifinitura cilesore. Pamja perreth eshte shume e bukur.

Vile ne shitje 2 katshe+ papafingo+ bodrum, me sip. ndertimi 240 m2 + toke 250 m2. Ne katin perdhe 67 m2, ka gatim-ngrenie-ndenje, banjo. Ne katin e pare 71 m2, ndodhen 3 dhoma gjumi, banjo. Ndersa kati i dyte 35 m2 eshte nje dhome papafingo+banjo. Vila ka dhe bodrum 66 m2 me ambient te lire+ garazh. Me certifikate pronesie. Vila shitet si investim me qira te garantuar 1000 Euro/muaj neto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
4+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
240m 2
DHOMA: 
4
BANJO TOTAL: 
3
KATET E PRONES: 
3
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
250m 2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.