NË SAUK, TIRANË
380 000€
< >
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË Tirane
<
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: NË SAUK, TIRANË Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Vilë për shitje e cila ndodhet në fshatin Sauk, 2 KM nga qendra e Tiranës, në një zonë shumë të qetë me akses të drejtpërdrejtë me Unazen e madhe dhe me zonat e tjera përreth dhe qytetin.

Vendndodhja e viles ofron qetësi, ajër të pastër dhe privatësi. Në pronë janë bërë investime ekstra si sistem izolimi kapot, dritaret me sistem termik dhe akustik, panel diellor, oborr te gjelberuar etj.

Vilë në shitje 2 katshe + papafingo me siperfaqe ndertimi 350 m2 + toke 550 m2. Në katin e parë vila organizohet nga një sallon i bollshëm, ambient ndenje + ambient ngrenie, ambient gatimi dhe një tualet. Në katin e dytë ndodhen pese dhoma gjumi dhe tre tualete. Në katin përdhe ndodhet lavanderia dhe parkimi. 

Me certifikatë pronësie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
350m 2
DHOMA: 
5
BANJO TOTAL: 
4
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Po
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
550m 2
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.