NË VISHNJE, TIRANË
200 000€
< >
Vila 3+1 Në Shitje - Adresa: NË VISHNJE, TIRANË Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Vile per shitje ndodhet ne fshatin Vishnje, 10 km nga qendra e Tiranes, ne nje zone shume te qete dhe te gjelberuar, 3 km larg Tegut, me rruge te rregullta komunikimi. Panorama rreth është fantastike.

Vila per shitje eshte e vendosur ne nje kompleks te rrethuar nga 8 vila, te organizuara bukur.
Vilë për shitje 2 kate, sipërfaqe 142 m2 dhe oborr 460 m2. Në katin perdhe ka gatim-ngrënie, ndenje vec, banjo. Në katin e parë ka 3 dhoma gjumi dhe banjo.
Ana funksionale është e rregullt. Rifiniturat janë cilësore dhe ka mure  me grafiato. Muret janë të veshura me polisterol. Parking pranë vilës dhe jashtë. Cmimi perfshin dhe mobilimin cilesor. Me dokumente të rregullta pronësie.
Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
142m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATET E PRONES: 
2
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
460m 2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.