PRANË LIQENIT TË THATË
560 000€
< >
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË LIQENIT TË THATË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË LIQENIT TË THATË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË LIQENIT TË THATË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË LIQENIT TË THATË Tirane
<
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË LIQENIT TË THATË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË LIQENIT TË THATË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË LIQENIT TË THATË TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: PRANË LIQENIT TË THATË Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Vilë individuale në shitje, me një vendodhje elitare, shumë pranë gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë që të ofron zona e Liqenit të thatë. Fare pranë shkolles nderkombëtare “Montessori” Albania, afër Parkut Kombëtar të Tiranës dhe Kopshtit zoologjik, e bën një nga vendodhjet më të preferuara të Tiranës. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash me infrastrukturë të rregullt dhe lehtësisht e aksesueshme.

Prona ndodhet në një rezidencë banimi e perbere prej 16 vilash e cila ofron cilësi shumë të lartë ndertimi pa humbje në sipërfaqet e ambienteve, lartësi kati, infrastrukture, pamje të bukur të zonës, gjelbërim, siguri, administrim, jetese ne komunitet etj.

Vile në shitje 2 katshe + bodrum me sipërfaqe ndërtimi 330 m2 + oborr të gjelbëruar 320 m2. Në katin përdhe vila ofron sallon, ambient gatim + ngrënie me vete, ambient ndenje, studio dhe një tualet me dritare. Në katin e parë ofron dhomen matrimoniale me tualetin brenda, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Ne bodrum ofron dhome mekanike, tualet, depo dhe lavanderi. Ka dritë natyrale gjatë gjithë kohës për shkak të orientimit shumë të mirë jug-lindje-perëndim-veri.

Vila ofron dhe dy vende parkimi të hapura.

Parashikuar të mbaroje në Shkurt 2021

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
330m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
4
KATET E PRONES: 
2
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2021
OBORR: 
320m 2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.