RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG
ÇMIMI: 
550 000€
< >
Vila  Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG TiraneVila  Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG TiraneVila  Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG TiraneVila  Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG TiraneVila  Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG Tirane
<
Vila  Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG TiraneVila  Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG TiraneVila  Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG TiraneVila  Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG TiraneVila  Në Shitje - Adresa: RESIDENCE E RE VILASH, 3 MIN NGA TEG Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Residenca më e re e banimit e perbere me 12 vila elegante dhe plot stil, e cila do të ofrojë një arkitekturë moderne. Ajo do te shtrihet mes gjelbërimit të kodrinave të Lundrës vetem 8 km nga qendra e Tiranes. Residenca është e pozicionuar mes gjelbërimit, larg zhurmës së qytetit, gjë e cila ju garanton një jetesë të shëndetshme, komode dhe mjaft të qetë.

Zona është e zhvilluar me komplekse residenciale vilash si “Rolling Hills” 1 dhe 2 Residence, “Long Hills” residence, shumë afër me Tirana East Gate, “Tirana International School”, “World Academy”, Shkolla 9-vjecare “Kings Tirana” dhe me akses të lehtë me fshatrat piktoreske perreth.

Vile e bashkangjitur në shitje, 2 kateshe + bodrum me sipërfaqe totale ndertimi 306 m2 + oborr 366 m2. Kati nëntokë ofron parkim per 2 makina dhe nje ambient Teknik+ lavanderi. Kati përdhe ofron korridor, ambient dite me oxhak, kuzhinë + ambient ngrënie dhe tualet. Kati parë ofron dhome matrimoniale + garderobë + tualet, 2 dhoma gjumi, 1 garderobe, 1 tualet dhe 3 ballkone.

Është parashikuar të mbarojë brenda muajit Dhjetor 2023

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
550 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
306m 2
BALLKON: 
3
BANJO TOTAL: 
3
DHOMA: 
3
OBORR: 
366m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
2
PRONA: 
Në Ndërtim
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.