REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE
ÇMIMI: 
950 000€
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “ÇUÇI”, MJULL BATHORE Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Rezidencë e re banimi shumë cilësore, 200 M nga TEG dhe vetem 6 Km nga qendra e Tiranes. Në një nga zonat më të preferuara dhe elitare e cila karakterizohet nga komplekse rezidenciale vilash, larg zhurmës dhe kaosit urban, në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë. Ngjitur me objektin është dhe rezidenca e ambasades Ruse e cila sjell nje siguri te shtuar.

Vila ofron punime shumë cilësore, oxhak druri të përfunduar cilësor, komplet fasada me vetrata alumini, xhama tripleks me performancë të lartë në izolimin termik e akustik. Ndricimi i realizuar me ndricues “LED” të markave Philips dhe Ideal Lux. Sistem kondicionimi me Chiller Daikin inverter e kombinuar me panelet diellore me efikasitet shumë të lartë në ruajtjen e ngrohtesise te ujit sanitar. Termoizolimi me mure polisteroli + rrjeta celiku te galvanizuara, te cilet sigurojne nje eficence shume te larte termike dhe nje koeficent shume te larte sigurie ndaj lekundjeve sizmike, banjot me ngrohje elektrike nga dyshemeja, dyshemeja e shtruar me parket druri inxhinjerik, oborri dhe veranda janë të gjelbëruara. Hyrja në vile mundësohet nëpërmjet kartave të personalizuara. Mirëmbajtje e ambienteve të përbashkëta dhe mundësi për sherbime të personalizuara.

Vilë ne shitje 2 kate + bodrum me siperfaqe totale ndertimi 390 m2 + tarraca e gjelbëruar 113 m2 + oborr të gjelbëruar 590 m2. Me hapësira të bollshme kjo vilë në katin -1 ofron nje hapesire pusi teknik, dhome gjumi, ambient fitnesi, ambient argëtimi, nje tualet dhe dhome mekanike + lavanderi. Kati përdhe ofron nje verande, kuzhinë të vecuar, ambient ngrënie, ambient ndenje dhe një tualet me dritare. Kati i parë ofron dhomë matrimoniale e cila ka brenda garderob + tualet, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhome garderobë dhe një verandë e gjelberuar. Vila ka gjithashtu tarrace te shfrytezuar e te gjelbëruar me siperfaqe 113 m2.

Ofron dy poste parkimi me hyrje të drejtëpërdrejtë nga rruga.

Video: 
Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
950 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
390m 2
VERANDË: 
50m 2
BANJO TOTAL: 
5
DHOMA: 
4
OBORR: 
590m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
KONDICIONIMI: 
Falcoil
Oxhak
KATET E PRONES: 
2
PARKING: 
2
PRONA: 
E re
VITI I NDËRTIMIT: 
2021
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.