REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1”
480 000€
< >
Vila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
<
Vila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” TiraneVila 4+1 Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “KODRA E DIELLIT 1” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Vila në shitje ndodhet tek rezidenca “Kodra e Diellit 1”, e cila eshte e vendosur shumë afër me Kopshtin Botanik te Tiranës. “Kodra e Diellit” Residence ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ne mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesise qe ofron zona, shumë afër me Unazën e Madhe të Tiranës që bën të mundur daljen nga Tirana shumë të lehtë.

Rezidenca “Kodra e Diellit” ofron siguri 24 orë, mirëmbajtje dhe administrim 24 orë, pishinë të përbashkët, jetesë në komunitet, bar, restorant, infrastruktrure moderne, spa & beauty center, palestër, supermarket, ambiente te gjelbëruara, British school of Tirana dhe shumë shërbime të tjera që mund ti gjeni duke jetuar tek kjo rezidencë.

Vila në shitje ofron cilësi shumë të lartë ndërtimi, parkim per 2 makina, ndricim natyral, xhama të blinduar, pishinë, veranda të gjelbëruara, oxhak, termoizolim, sistem kamerash, mobilim te kuzhinës me Max Arredo, grila persiane automatike, sistem ngrohje-ftohje me chiller te markave me te mira, parket druri, sistem ndricimi shume cilësor, rifinitura te brendshme shume cilesore etj.

Vilë në shitje luksoze 3 Kateshe + Bodrum me sipërfaqe ndertimi 270 m2 + verandë 70.25 m2 e cila ofron pishine dhe ambiente te gjelberuar. Bodrumi ofron parkim per 2 makina, depo dhe ambiente ndihmëse. Kati përdhe ofron ambientin e ndenjes se bollshem me oxhak, veranden me pishinen, ambientin e kuzhines te vecuar me dritare, banjo me dritare, dhe nje ambient te gjelberuar ku ndodhet dhe skara. Kati i pare ofron 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe nje ballkon. Kati i dyte ofron nje ambient per studio-librari, ambient lojrash etj. Vila shitet e mobiluar. Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
4+1
SIPËRFAQJE NETO: 
270m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
305m 2
VERANDË: 
70.25m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
3
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2011
BALLKON: 
1
Pishinë: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.