REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET
328 000€
< >
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane
<
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCA “OLIVE GROVE”, MULLET Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Rezidenca Olive Grove ka nje vendodhje shumë të mire, përballë me kalanë e Petrelës, ofron drite gjithe diten duke marre parasysh orientimin nga jugu, dhe vetëm 1.8 KM nga TEG dhe 8 KM nga qendra e Tiranes. Panorama të lë pa fjalë, kodra të gjelbëruara, ajri i pastër, privatësia dhe qetësia që ofron zona.

Zona eshte lehtesisht e aksesueshme me autostraden Tirane – Elbasan dhe nga disa rruge te cilat jane te asfaltuara plotesisht dhe te ndricuara.

Rezidenca Olive Grove do te ofroje infrastrukture moderne, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, sistem kamerash CCTV, sipërfaqe rekreative rreth 3,000 m2 ku do të përfshihet hapësire e gjelbëruar, kënd lodrash për fëmijë, një fushë sporti multifunksionale, bar/kafe, shërbime tregtare që do ti përshtaten kërkesave të banorëve, palestër, një minibus për lëvizjet drejt Tiranes, jetesë në komunitet etj.

Vilat ofrojnë cilësi të lartë ndërtimi si fasadë të ventiluar me kapotë, dritare alumin termik dopio xham, dritare me përmasa të mëdha xhami që ofrojnë ndricim natyral dhe pamje panoramike, oxhak, dera e jashtme dru masiv, kopshti i gjelbëruar me një pemë ulliri, rifinitura te brendshme cilesore, sistem ngrohje-ftohje multisplit LG (përfshirë pajisiet) etj.

Vile në shitje 3 kateshe e bashkangjitur me sipërfaqe ndertimi 202.4 m2 + 20 m2 parkim + 107 m2 oborr. Në katin me akses ne bace ndodhet nje ambient ndenje e bollshme, ambient i kuzhines i vecuar, nje banjo dhe nje verande e bollshme. Kati perdhe ofron 2 dhoma gjumi me garderobe secila, një tualet me dritare dhe nje ballkon. Kati i pare ofron dhomë matrimoniale me tualet me dritare, garderobe dhe nje verande te bollshme.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
202m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
3
KATET E PRONES: 
3
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2019
OBORR: 
107m 2
BALLKON: 
3
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.