REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU
ÇMIMI: 
650 000€
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: REZIDENCE E RE BANIMI, 100 M NGA TEGU Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Rezidencë banimi shumë cilësore vetëm 4.8 km nga qendra e Tiranës, në afërsi me një nga kryqëzimet më të rëndësishme, pranë Unazës së madhe. Pozicionimi pranë Qendrës Tregtare më të madhe TEG krijon një avantazh për banorët. E lokalizuar në rrugën Kodra e Derhemit, krijon facilitet me zona të tjera si Parku i Liqenit, Liqeni i Lundrës dhe Mali i Dajtit. Akses direkt në rrugët kombëtare që bën të mundur lidhjen me qytetet kryesore të vendit si Elbasani, Durrësi etj.

Rezidenca ofron 41 vila individuale, të bashkangjitura dhe apartamente Dubleks. Ofron punime shumë cilësore, pa humbje në sipërfaqet e banesave, midis qetësisë dhe gjelbërimit, teknologjisë së fundit dhe luksit. Projekti spikat në arkitekturë moderne duke ofruar fasada xhami të ventiluar me trashesi 40 cm  përgjatë gjithë ndërtesës gjë që e bën të ndricuar me drite natyrale gjithë kohës, sistem kapot, dritaret dopio xham, rifinitura te brendshme shume cilesore, kasë alumini, densitet i ulët në ndërtim, hapsira masive të gjelbërta etj. Teknologjia smart home e materialeve dhe sistemeve eficente, e diferencon ndjeshëm këtë rezidencë nga projektet e tjera ekzistuese duke ofruar një standart të lartë jetese.

Vilë e bashkangjitur në shitje 2 katëshe + bodrum me sipërfaqe ndërtimi 270.70 m2 + oborr 297 m2. Me hapësira të bollshme kjo vilë ofron në katin -1 ambient ndenje, depo, lavanderi dhe tualetin. Kati përdhe ofron dhomë ndenje + guzhine, tualet me dritare dhe depo. Kati i parë ofron dhomë matrimoniale + garderob + tualet me dritare brenda, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet i përbashkët me dritare. Ofron 2 vende parkimi të hapura. 

Shitet pa rifiniturat e brendshme.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
650 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
271m 2
BANJO TOTAL: 
4
DHOMA: 
3
OBORR: 
297m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
KONDICIONIMI: 
AC
Falcoil
KATET E PRONES: 
2
PARKING: 
2
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
VITI I NDËRTIMIT: 
2021
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.