"ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE
ÇMIMI: 
1 399 000€
Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane
Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane
Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane
Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane
Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane
Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane
Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane
Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane
Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane
Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane
Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane
Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane Vila Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" 1 LUXURY RESIDENCE Tirane
Përshkrimi i pronës: 

VETEM 5 MIN NGA TEG

Shitet vile luksoze, e cila ka një arkitekturë neoklasike franceze dhe ndodhet në Rolling Hills Residence, një nga vendbanimet më cilësore, elitare dhe të preferuar të Tiranës. Zona ofron siguri 24 orë, infrastrukturë moderne me fasada xhami të mëdha, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetese komode në komunitet, park rekreativ etj.

Rolling Hills Residence e pozicionuar në një kodrinë të gjelbëruar, ofron stilin e jeteses elegante, pranë kryqytetit, por larg zhurmës dhe kaosit urban. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afër me Tirana East Gate, Tirana International School, World Academy of Tirana dhe vetëm 15 min me makinë nga qendra e Tiranës.

Vila ka shumë ndriçim natyral dhe ju jep mundësinë që të shijoni pamjet e mrekullueshme të gjelbërimit dhe oborrit në të cilin është investuar shumë. Ofron punime shumë cilesore, lartësi të katit perdhe gjer në 4 metra, parket druri nga më i miri, sistem smart home dhe audio per të gjithë vilen, ngrohje nga dyshemeja, sistem ngrohje-ftohje me Chiller, oxhak funksional, kuzhina shumë cilësore e cila është marrë nga Italia, oborr të sistemuar shumë bukur dhe hapësirë për të bërë dhe pishinë.

Vilë 2 katshe + bodrum në shitje, me sipërfaqe ndërtimi totale 362.2 m2 + oborr të gjelbëruar 736 m2 me orientimin jug-lindje-veri-perendim. Bodrumi organizohet nga dhomë gjumi për miqtë ose për stafin, ambient teknik, lavanderi dhe tualeti. Në katin perdhe vila organizohet nga ambient ndenje me oxhak, kuzhinë e vecuar + ambient ngrënie me dalje në veranden e mbuluar, dhomë gjumi, dhome studio, depo dhe tualet dite. Kati i parë organizohet nga dhomë matrimoniale + tualet + garderobë dhe ballkon, 2 dhoma gjumi të tjera (njëra nga të cilat ka ballkon) dhe 1 tualet i perbashket. Shitet e mobiluar. Mundesi parkimi te jashtem per 2 makina.

Me çertifikatë pronësie.

Mundësi e sigurtë investimi, eshte me qira  5,500 euro/muaji bruto per 1 vit.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 399 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
362m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
4
DHOMA: 
5
OBORR: 
736m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
Oxhak
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
2
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2018
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.