ROLLING HILLS LIQENI, FARKE
ÇMIMI: 
680 000€
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Rolling Hills Liqeni shtrihet mes gjelbërimit të kodrave të Farkës buzë liqenit te saj, pranë natyrës, në ajër të pastër, nje vend qetësie dhe çlodhjeje, i cili do ofroje jetesë elegante, unike dhe luksoze. Ndodhet vetem 5 min. nga TEG, me akses të drejtperdrejte me Unazen Lindore, 10 min. nga Bulevardi “Deshmoret e Kombit” dhe me akses te dyfishte me qytetin e Tiranes nepermjet rruges dytesore, prane hyrjes se kompleksit.

Rolling Hills Liqeni, nuk është thjeshtë një rezidence banimi por nje qender e vertete komunitare që ju lejon të shijoni lirinë pranë natyrës dhe arkitektures së përzgjedhur që e respekton atë duke mundësuar pamje të liqenit nga çdo vilë te cilat kane planimetri të rregullt dhe ndriçim natyral gjate gjithe kohes. Bazuar në arkitekturën neoklasike franceze, ato janë trajtuar me një frymë të re bashkëkohore dhe theks të fortë tek cilësia e ndërtimit.

Avantazhet e prones:

  • Akses të drejtpërdrejtë në “Lungolagon” përgjatë Liqenit të Farkës.
  • Park të gjelbëruar me hapesira rekreative, kend lojrash dhe fusha sportive dedikuar cdo moshe
  • Plazza dedikuar shërbimeve të ndryshme si bare, restorante, markete, etj. të gjitha në funksion të një jetese me sa më shumë sherbime te nevojshme
  • Cilësi absolute e ndërtimit dhe standarti i çertifikuar i materialeve të përdorura
  • Densiteti mjaft i ulët i ndërtimit që i lë vend hapësirave të bollshme të gjelbëruara
  • Investim 100 % i sigurtë dhe me vlerë të shtuar në kohë
  • Investim i sigurt me cmim te favorshem
  • Mirëmbajtje e ambienteve të përbashkëta
  • Komunitet i përzgjedhur banorësh
  • Rezidence e rrethuar, siguri maksimale me survejim të të gjithë hapësirës 24/7

Vilë individuale në shitje 2 katshe + bodrum, me siperfaqe totale ndertimi 273 m2 + 419.42 m2 oborr. Organizohet nga kati perdhe i cili ofron open space, lavanderi, dhomë teknike dhe tualetin. Kati parë ka sallonin + ambient ngrënie + kuzhinë, një ambient per zyre, tualetin me dritare dhe ballkoni. Kati i dytë ka dhomë matrimoniale + tualet me dritare + garderobe, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare dhe verande. Vila ka dhe 2 poste parkimi të hapura.

Parashikuar të mbarojë ne Dhjetor 2025

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
680 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
273m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
4
DHOMA: 
3
OBORR: 
419m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
2
PRONA: 
E re
VITI I NDËRTIMIT: 
2025
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.