ROLLING HILLS LIQENI, FARKE
ÇMIMI: 
1 770 000€
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: ROLLING HILLS LIQENI, FARKE Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Rolling Hills Liqeni shtrihet mes gjelbërimit të kodrave të Farkës dhe buzë liqenit te saj, pranë natyrës, në ajër të pastër, nje vend qetësie dhe çlodhjeje, cili do ofroje jetesë elegante, unike dhe luksoze. Ndodhet vetem 5 min. nga TEG, me akses të drejtperdrejte me Unazen Lindore, 10 min. nga Bulevardi “Deshmoret e Kombit” dhe me akses te dyfishte me qytetin e Tiranes nepermjet rruges dytesore, prane hyrjes se kompleksit.

Rolling Hills Liqeni, nuk është thjeshtë një rezidence banimi por nje qender e vertete komunitare që ju lejon të shijoni lirinë pranë natyrës dhe arkitektures së përzgjedhur që e respekton atë duke mundësuar pamje të liqenit nga çdo vilë te cilat kane planimetri të rregullt dhe ndriçim natyral gjate gjithe kohes. Bazuar në arkitekturën neoklasike franceze, ato janë trajtuar me një frymë të re bashkëkohore dhe theks të fortë tek cilësia e ndërtimit.

Avantazhet e prones:

  • Ndodhet ne brezin e pare, me akses të drejtpërdrejtë në pedonalen “Lungolagon” dhe me pamje te lire shume te bukur nga Liqeni i Farkës.
  • Park të gjelbëruar me hapesira rekreative, kend lojrash dhe fusha sportive dedikuar cdo moshe
  • Plazza dedikuar shërbimeve të ndryshme si bare, restorante, markete, etj. të gjitha në funksion të një jetese me sa më shumë sherbime te nevojshme
  • Cilësi absolute e ndërtimit dhe standarti i çertifikuar i materialeve të përdorura
  • Densiteti mjaft i ulët i ndërtimit që i lë vend hapësirave të bollshme të gjelbëruara
  • Investim 100 % i sigurtë dhe me vlerë të shtuar në kohë
  • Investim i sigurt me cmim te favorshem
  • Mirëmbajtje e ambienteve të përbashkëta
  • Komunitet i përzgjedhur banorësh
  • Rezidence e rrethuar, siguri maksimale me survejim të të gjithë hapësirës 24/7

Vilë individuale në shitje 3 katshe, me siperfaqe totale ndertimi 548.36 m2 + 974 m2 oborr + pishine. Organizohet nga kati perdhe i cili ofron open space (te cilen e organizoni si te deshironi me palester, kend ndenje etj.), lavanderi, dhomë teknike, depo dhe tualeti. Kati parë ka sallonin + ambient ngrënie + kuzhinë, një ambient per zyre, tualeti, dhome matriomoniale + garderobe + tualetin dhe depo. Kati i dyte organizohet nga 4 dhoma gjumi + tualetin perkates te gjitha dhe 2 prej dhomave kane dhe garderobe, depo dhe ballkoni. Vila ka dhe 2 poste parkimi të hapura.

Parashikuar të mbarojë ne Dhjetor 2025.

 

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 770 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
548m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
7
DHOMA: 
5
OBORR: 
974m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
Pishinë: 
Po
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
2
PRONA: 
E re
VITI I NDËRTIMIT: 
2025
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.