"ROLLING HILLS" LUXURY RESIDENCE
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" LUXURY RESIDENCE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" LUXURY RESIDENCE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" LUXURY RESIDENCE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" LUXURY RESIDENCE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" LUXURY RESIDENCE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: "ROLLING HILLS" LUXURY RESIDENCE Tirane
Përshkrimi i pronës: 

VETEM 5 MIN NGA TEG, "TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL"

Vilë luksoze në shitje me arkitekturë neoklasike ndodhet në Rolling Hills Residence, një nga vendbanimet më cilësore, elitare dhe të preferuar të Tiranës. Zona ofron siguri 24 orë, infrastrukturë moderne me fasada xhami të mëdha, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetese komode në komunitet, park rekreativ etj.

Rolling Hills Residence e pozicionuar në një kodrinë të gjelbëruar, ofron stilin e jeteses elegante, pranë kryqytetit, por larg zhurmës dhe kaosit urban. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afër me Tirana East Gate, Tirana International School, World Academy of Tirana dhe vetëm 15 min me makinë nga qendra e Tiranës.

Vila në shitje ju jep mundësinë që të shijoni pamjet e mrekullueshme të gjelbërimit, oborrit dhe të zonës fale numrit të madh të dritareve dopio xham termike, ballkoneve, verandës dhe vetratave. Ofron punime shumë cilësore, vetrata shtesë, parket druri cilësor, oxhak funksional, sistem qendror alarmi, 8 kamera të jashtmje, sistem ngrohje-ftohje me Chiller, sistemim dhe gjelbërim i pajisur me impiant vaditjeje dhe mobilim shumë cilësor

Vilë në shitje 2 katshe + bodrum me sipërfaqe ndërtimi 600 m2 + oborr të gjelbëruar 795 m2 (mundesi per tu zgjeruar duke blere toke nga komshiu). Në katin përdhe vila organizohet nga një sallon i madh me oxhak funksional, ambientin e ngrënies, guzhinën e vecuar, dhomë miqsh, tualet dite, dhomë matrimoniale + tualetin me dritare dhe dalja në verandë. Kati dytë ofron sallon ndenje të bollshëm, dhomë matrimoniale + garderobë + tualet dhe me dalje në verandë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dite me dritare dhe verandë. Kati -1 ofron ambient pritje dhe ndenje me dalje në llozhe dhe në verandë, ambient per librari, lavanderi, dhomë teknike, 1 tualet dhe katine vere. Vila ofron parkim të hapur per 2 makina dhe lartesi kati deri ne 4.2 m. Shitet pjesërisht e mobiluar.

Eshte me qira te garantuar 5500 Euro/muaji

Me certifikatë pronësie.

PËR MË SHUMË KONTAKTONI

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
600m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
4
DHOMA: 
5
OBORR: 
795m 2
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Pjesërisht
KONDICIONIMI: 
AC
Falcoil
Oxhak
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
2
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
2016
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.