TEK ANEKSI DINAMO
850 000€
< >
Vila  Në Shitje - Adresa: TEK ANEKSI DINAMO TiraneVila  Në Shitje - Adresa: TEK ANEKSI DINAMO Tirane
<
Vila  Në Shitje - Adresa: TEK ANEKSI DINAMO TiraneVila  Në Shitje - Adresa: TEK ANEKSI DINAMO Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Vila ne shitje ndodhet ne nje vendodhje shume te mire me vizibilitet shume te larte, ne nje zone te zhvilluar me vila, me ndërtime të reja, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare afer me Liqenin Artificial, Komuna e Parisit dhe vetëm 2 KM nga qendra e Tiranës.

Vila e ndertuar ne 1996, ka oborr gjate gjithe perimetrit, eshte e rrethuar, e siguruar nga te gjitha kufinje dhe ofron parkim, etj. Vila ndodhet buze rruges dhe eshte e pershtatshme per ambiente biznesi.

Vile ne shitje 2 Kateshe me sip. ndertimi 371.4 m2 + 18.6 m2 verande + truall 455 m2. Sipas studimit te zones dhe PDV ofrohet mundesia per te ndertuar deri ne 6 kate ndërtimi. Me dokumenta te rregullta pronesie.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
371m 2
VERANDË: 
18.60m 2
PRONA: 
E re
PAMJA: 
Shume e mirë
HIPOTEKË: 
Po
VITI I NDËRTIMIT: 
1996
OBORR: 
455m 2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.