TIRANA LUXURY RESIDENCE, VISHNJE
350 000€
< >
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: TIRANA LUXURY RESIDENCE, VISHNJE TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: TIRANA LUXURY RESIDENCE, VISHNJE TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: TIRANA LUXURY RESIDENCE, VISHNJE TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: TIRANA LUXURY RESIDENCE, VISHNJE TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: TIRANA LUXURY RESIDENCE, VISHNJE Tirane
<
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: TIRANA LUXURY RESIDENCE, VISHNJE TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: TIRANA LUXURY RESIDENCE, VISHNJE TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: TIRANA LUXURY RESIDENCE, VISHNJE TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: TIRANA LUXURY RESIDENCE, VISHNJE TiraneVila Vilë Në Shitje - Adresa: TIRANA LUXURY RESIDENCE, VISHNJE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Kompleks me 6 Vila Moderne Individuale me cilesi te larte ndertimi, me siperfaqe trualli 5,400 m2 dhe 1,932 m2 ndertim ndodhet ne gjelberimin, privatesine, diellin, ajrin e paster qe ofron fshati i Vishnjes vetem 9 KM nga qendra e Tiranes. Eshte vendi ideal per te jetuar shendetshem, vetem 3 KM larg nga Tirana East Gate, Tirana International School dhe World Academy of Tirana.

Kompleksi dhe vilat do te ofroje infrastrukture moderne, kapot termike 10 cm, izolim hidro-termik i tarracave, ngrohje-ftohje nga tavani, xhama termike me 3 shtresa, dyer shume cilesore Hormann, pus per ujin e vaditjes etj. Do te ofrohet cilesia me elitare e ndertimit ne zone.

Vile ne shitje 2 kateshe moderne me siperfaqe ndertimi 322 m2 + truall 823 m2. Vila ne katin perdhe ofron nje ambient ndenje te bollshem me oxhak dopio vista, kuzhina + ngrenie e vecuar, 1 dhome gjumi, 1 banjo, 1 Lavanderi, 1 Garazh i mbyllur per dy makina. Kati pare ofron 1 dhome matrimoniale me garderoge, tualet dhe verandë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje verandë. Cmimi Okazion

Parashikohet te mbaroje ne fillim te 2020.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
322m 2
DHOMA: 
4
BANJO TOTAL: 
3
KATET E PRONES: 
2
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
PARKING POSHTË GODINE: 
2
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
OBORR: 
823m 2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.