WEST HOME RESIDENCE, FARKE
ÇMIMI: 
532 500€
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: WEST HOME RESIDENCE, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: WEST HOME RESIDENCE, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: WEST HOME RESIDENCE, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: WEST HOME RESIDENCE, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: WEST HOME RESIDENCE, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: WEST HOME RESIDENCE, FARKE Tirane
Vila Vilë Në Shitje - Adresa: WEST HOME RESIDENCE, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: WEST HOME RESIDENCE, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: WEST HOME RESIDENCE, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: WEST HOME RESIDENCE, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: WEST HOME RESIDENCE, FARKE Tirane Vila Vilë Në Shitje - Adresa: WEST HOME RESIDENCE, FARKE Tirane
Përshkrimi i pronës: 

West Home Residence, nje rezidence e re e cila shtrihet mes gjelberimit dhe ajrit te paster në zonen e Farkes, vetëm 5 minuta nga liqeni i Farkes. Ndodhet 14 minuta nga qendra e Tiranës, 2 minuta nga qendra tregtare TEG dhe me akses të shpejtë në të gjithë qytetin për shkak të afërsise me unazën e madhe. Vetëm 10 min nga liqeni i Tiranës, Parkut më të madh në Tiranë për fëmije dhe të rritur.

Falë vendodhjes perfekte dhe e pozicionuar mes natyrës në harmoni të plotë me dinamiken e zones, rezidenca ju jep mundesinë të shijoni pamjet e peisazhit kodrinor rural, malit të Dajtit dhe brezit të gjelbër të zones, për një jetese elitare. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, bar/restorante te njohura, me infrastrukturë të rregullt dhe lehtësisht e aksesueshme me Tiranen dhe zonat perreth.

West Home Residence ofron teknologjinë më të fundit në të gjitha aspektet e ndertimit, arkitekturë moderne me standarte luksoze ndërkombëtare, densitet te ulet ndertimi dhe fasade e ventiluar, teknologji Smart Home dhe eficiencë energjitike. Ka orientim Lindje/Perëndim, pishinë personale dhe parking te dedikuar. Rezidenca eshte e rrethuar me mur perimetral dhe administrim e siguri 24 orë me kamera dhe post roje, kurim i hapësirës së gjelbërt, komuniteti te përzgjedhur etj.

Vile elitare në shitje 3 katshe me siperfaqe totale ndertimi 280.87 m2 + 332.88 m2 oborr + pishine. Kati -1 organizohet nga ambient open space qe mund te shfrytezohet si ambient ndenje+kuzhine etj. palester, dhome teknike, lavanderi dhe tualeti. Kati perdhe organiozhet nga ambienti i ndenjes i madh, kuzhine, tualet me dritare dhe veranda. Kati i parë organizohet nga dhomë matrimoniale + garderobe+tualet me dritare + verande, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare dhe veranda.

Vila ka pishinë dhe 3 poste parkimi.

Faza e parë është parashikuar të perfundoje në Prill 2025

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
532 500€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJA TOTALE: 
281m 2
BALLKON: 
3
BANJO TOTAL: 
4
DHOMA: 
3
OBORR: 
333m 2
ORIENTIMI: 
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
Pishinë: 
Po
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
3
PRONA: 
Në Ndërtim
HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.