400 METRA NGA AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, MARIKAJ
ÇMIMI: 
800 000€
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: 400 METRA NGA AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, MARIKAJ Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: 400 METRA NGA AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, MARIKAJ Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: 400 METRA NGA AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, MARIKAJ Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Në Shitje - Adresa: 400 METRA NGA AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, MARIKAJ Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Objekt multifunksional në shitje i cili ndodhet buzë rruges dytesore Vore – Marikaj, vetem 700 metra me dalje direkt ne autostrade dhe vetem 1.5 km nga Vora. Vendodhja e objektit është ne nje zone te zhvilluar biznesi dhe ne nje pozicion gjeokrafik qe favorizon nje game te gjere biznesesh, pasi prona ndodhet 15 km nga Tirana, 18 km nga Durresi, dhe vetem 6 km nga Aeroporti "Nene Tereza". 

Prona është e rrethuar dhe e siguruar nga të gjitha anet. Ne te ka rrugë hyrëse dhe dalëse si dhe infrastrukturë te mirefillte inxhinierike etj.

Objekti në shitje është ndertuar mbi nje toke me siperfaqe 5238 m2, përbëhet nga një ndertese tre kateshe + bodrum me siperfaqe totale ndertimi 1400 m2 me formë të rregullt, pishine 300 m2, parkim i mbuluar dhe oborr i gjelberuar.

Objekti mund të përdoret për hoteleri, institucione arsimore, azile, zyra, sherbime etj.

Toka është me dokumenta të rregullta pronësie dhe ndertesa me leje ndertimi.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
800 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
1 400m 2
OBORR: 
5 238m 2
Pishinë: 
Po
KATET E PRONES: 
3
PRONA: 
E re
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.