50 METRA NGA KRYEMINISTRIA
350€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: 50 METRA NGA KRYEMINISTRIA TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: 50 METRA NGA KRYEMINISTRIA TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: 50 METRA NGA KRYEMINISTRIA TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: 50 METRA NGA KRYEMINISTRIA Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: 50 METRA NGA KRYEMINISTRIA TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: 50 METRA NGA KRYEMINISTRIA TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: 50 METRA NGA KRYEMINISTRIA TiraneZyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: 50 METRA NGA KRYEMINISTRIA Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

BULEVARDI  “DESHMORET E KOMBIT”

Zyra ka vendodhje elitare me vizibilitet shume te larte, ne Bulevardin kryesor te Tiranes qe lidh dy sheshet kryesore, Sheshin “Skenderbej” dhe Sheshin “Nene Tereza”. Ndodhet afer institucioneve kryesore shteterore, shoqerore dhe tregtare ne nje nga zona me te preferuara te Tiranes.

Ambient tregtar/zyre me qira, me siperfaqe 30 m2 neto, kati dyte, i cili eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme tregtare dhe biznesi. 

Zyra me qira  eshte e shtruar me parket dhe me rifinitura shume cilesore, fasade xhami, sistem ngrohje-ftohje.

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
30m 2
KATI: 
2
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.