AFER KULLAVE BINJAKE
1 300€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: AFER KULLAVE BINJAKE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: AFER KULLAVE BINJAKE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: AFER KULLAVE BINJAKE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: AFER KULLAVE BINJAKE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: AFER KULLAVE BINJAKE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: AFER KULLAVE BINJAKE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: AFER KULLAVE BINJAKE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: AFER KULLAVE BINJAKE
<
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: AFER KULLAVE BINJAKE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: AFER KULLAVE BINJAKE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: AFER KULLAVE BINJAKE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: AFER KULLAVE BINJAKE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: AFER KULLAVE BINJAKE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: AFER KULLAVE BINJAKE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: AFER KULLAVE BINJAKE Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: AFER KULLAVE BINJAKE
>
Përshkrimi i pronës: 

 NE ZONEN E BLLOKUT

Zyre me qira, me siperfaqe 112 m2, ne katin e trete. Perbehet nga tre ambjente per zyra te vecanta, ambjent gatimi i vecante i mobiluar, banjo, ballkon dhe korridor. Zyra eshte i mobiluar. Ka te instaluar sistem kondicionimi per ftohje dhe ngrohje dhe eshte i shtruar i gjithi me me parket.  Ne kete ambjent jane bere dhe rifinitura shume cilesore, ndarje me xham etj. Pamje shume e bukur. Cmimi eshte bruto.

Ndodhet ne nje pallat cilesor, me administrim te mire, ashensor si dhe me sistem sigurie me kamera.

Zona ku ndodhet pallati eshte ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, afer me institucionet kryesore shteterore, disa ambasada dhe me bulevardin kryesor.

Cmimi eshte bruto.

Detajet e Pronës
SIPËRFAQJA TOTALE: 
112m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Lindje
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.