BLLOKU “VASIL SHANTO”
600€
< >
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” Tirane
<
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” TiraneZyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BLLOKU “VASIL SHANTO” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Ambient me qira, me një vendodhje shumë të mirë në Tiranë për ushtrim biznesi. Kjo zonë ka akses direkt me unazen e vogël, afer me unazen e madhe, me Bllokun, Parkun e Liqenit dhe ndodhet fare pranë institucioneve kryesore shtetërore, arsimore, shoqërore, tregtare, ngjitur me njërin nga kryqëzimet kryesore të Tiranës.

Ambienti me qira open space, me sipërfaqe të konsiderueshme 150 m2, pozicionohet në katin përdhe, me lartësi 3.5 m dhe me tualetin brenda. Ka punime shume cilësore, me gipse, i shtruar me parket, me fasade xhami që të jep mundësin për reklamim dhe vizualitet më të lartë tw biznesit. Mundësi parkimi rreth e rrotull zonës nga bashkia.

Cmimi eshte neto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
150m 2
BANJO TOTAL: 
1
Lartësia e katit: 
3.50m
PRONA: 
Ekzistuese
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.