BULEVARDI “BAJRAM CURRI”
ÇMIMI: 
2 800€
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

QENDRA E BIZNESIT “ETC”

Me një vendodhje strategjike, ne zonen me atraktive e te preferuara te qytetit, shume afer me qendren e Tiranes, zonen e Bllokut, bulevardin kryesor, Parkun Kombetar, buze bulevardit “Bajram Curri”, dhe afer institucioneve kryesore shteterore, shume institucione arsimore, shoqërore e tregtare, disa ambasadave te huaja dhe këndeve të lojrave për fëmijë.

Zona ofron rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta dhe shërbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante etj

Godina rezidenciale “ETC” ofron privatësi, cilësi të lartë ndertimi, termoizolim, ndricim natyral, lartesi, jetese ne komunitet, siguri 24 ore, mirëmbajtje elitare, 2 ashensore dhe mundesi parkimi.

Ambient per zyra me qira, me siperfaqe të bollshme prej 140 m2, me orientimin veri- perendim dhe nga njera ane me dritare te medha gjë të cilin e bën të ndricuar gjatë gjithë kohës dhe me pamje shumë të mirë të zonës. Organizohet nga nje ambient open space, kuzhinë + ambient ngrënie dhe dy tualete. Ambienti jepet i mobiluar per zyra, ka ajer te kondicionuar qendror si dhe individual.

Cmimi është neto.

Në cmim përfshihet dhe pagesa e mirëmbajtjes.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
2 800€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
140m 2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.