BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PALLATET AGIMI
ÇMIMI: 
400€
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PALLATET AGIMI Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PALLATET AGIMI Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PALLATET AGIMI Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PALLATET AGIMI Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PALLATET AGIMI Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PALLATET AGIMI Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PALLATET AGIMI Tirane Zyra & Ambjente Biznesi  Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PALLATET AGIMI Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet zyre me qira në një nga zonat më të mira të Tiranës, te pallatet Agimi, prane qendres. Zona në fjalë është më e kërkuara për zyra, pasi aty ka lëvizje të madhe këmbësorësh e mjetesh dhe afër disa institucioneve shtetërore, arsimore, shoqërore, tregtare si dhe këndeve të lojrave për fëmijë.

Zona ofron sherbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Zyra ofron punime cilësore, me sistem kondicionimi, të sapo mobiluara me tavolina pune, karrige dhe dollape. E përshtatshme për një staf deri 7 persona.

Zyre me qira me siperfaqe 50 m2, pozicionohet në katin perdhe. Organizohet nga 2 zyra pune, kuzhinë për konsumim, tualet dhe bodrum për magazinim. E përshtatshme për ushtrim biznesi të kategorive të ndryshme, zyra, klinike, konsulence etj.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
400€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
50m 2
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
2
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.