BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES
ÇMIMI: 
2 000€
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane
Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane Zyra & Ambjente Biznesi Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PRANE PIRAMIDES Tirane
Përshkrimi i pronës: 

TE GODINA REZIDENCIALE “ETC”

Jepet zyre me qira me një vendodhje strategjike, në zonen më të preferuar të qytetit, shumë afer me qendren e Tiranes, zonen e Bllokut, bulevardin kryesor, Parkun Kombetar, buze bulevardit “Bajram Curri”, dhe afer institucioneve kryesore shteterore, shume institucioneve arsimore, shoqërore e tregtare, disa prej ambasadave te huaja, këndeve të lojrave për fëmijë etj. 

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Godina rezidenciale “ETC” ofron privatësi, cilësi të lartë ndertimi, termoizoli, ndricimi natyral, lartesi, jetese ne komunitet, siguri 24 ore, mirëmbajtje elitare, 2 ashensore dhe mundesi parkimi.

Zyra ka punime shumë cilësore, termoizolim, sistem kondicionimi, i shtruar me parket dhe e mobiluar totalisht etj.

Zyre me qira me siperfaqe 100 m2 neto, kati 13-te me orientimin veri-lindje. Është i organizuar nga recepsioni, salle mbledhjesh, 3 zyra, ambient kuzhine+ngrenie, dhe tualeti. 

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
2 000€
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
100m 2
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
4
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
13
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.